Özel Haber

Derya Bağcı Sahte Bankası TSL INVESTMENT Bank ile Dolandırıcılığa Devam Ediyor İddiası

Hakkında Bitmek Tükenmek Bilmeyen iddialara Bir Yenisi Daha Eklenen Derya Bağcı, Yurt Dışında Kurduğunu iddia ettiği TSL INVESTMENT BANK ile İnsanları Dolandırmaya devam ettiği iddiası Deşifre Haberler İhbar Hattına Ulaştı.

Eski İma Group Başkanı Derya Bağcı hakkında gün geçmiyor ki yeni bir haber çıkmasın. Milyonlarca Dolarlık dolandırıcılık iddialarına bir yenisi daha eklendi. Gelen ihbarlara göre Sözde iş ortağı olan, aslında Lübnan Asıllı Jigolo sevgilisi olduğu söylenen Mustafa Yabaş ile TSL INVESTMENT BANK adında uydurma bir bankaya yatırım maksadı ile yatırım yapmak isteyen insanları dolandırdığı iddia edildi.

Daha önceleri Murat İnçlik gibi kendini Mit Mensubu, Devlet Görevlisi olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan şahıs ile  iş yapan Derya Bağcı, Şimdi de Lübnan asıllı Mustafa Yabaş ile dolandırıcılık yapmaya devam ettiği söylendi.

Tv100Magazin Haberine göre Jigolo Sevgilisine Para Yağdıran Derya Bağcı, insanlardan aldığı paralar ile sevgilisine son model bir jip kiraladığı iddia ediliyor.

İlgili Haber : 

Derya Bağcı bir süre önce Lübnan asıllı bir mankenle ilişkiye giriyor. Bu ilişki de deli gibi seven ve sevgilisini elinde tutabilmek için piyasada hatırı sayılır dolandırıcılıklara imza atan Derya, O’nun çarptıklarını afiyetle yiyende kendisinden 14 yaş minik manken sevgilisi oluyor. Geçtiğimiz Mart ayında yeniden büyük bir icraata imza attığı iddia edildi Derya’nın. Yurtdışından gelen bir iş insanı ile karşılıklı meslek gerçekleştirmek üzere bir masa etrafında bir araya geldiler İstanbul’da Bu defaki taktiği hayli ilginçti. Nereden bulduğu demin belirlenemeyen altınlarla çıktı kurbanının karşısına Derya Bağcı. Altınları gören iki taraflı adayı fazla sevindi. Dedi fakat kendi kendine “Bu bayan güvenilir bir bayan. Baksana şu altınlara. Büyük bir servet ile çıktı karşıma” Külçe altınları gösterirken meslek insanına bunlardan kendisinde fazla olduğunu ve altınları Gana’dan yurda getirdiği yalanını söyledi kaş ile göz aralarında. İnandı kurban meslek insanı, inanmaktan başka da çaresi de yoktu o anda. Aleyhinde parıl parıl parıldayan külçe külçe altınlar, ve o altınları elinde tutan masum yüzlü bir kadındı masanın diğer ucunda oturan. Derya’nın ortaklık yapacağı iş insanı önüne ağzına getirilen zokayı yutmuştu. Geriye dönüşü yoktu artık. Derya büyük oynuyordu artık. 200, 300 bin liralık çarpmalar yetmiyordu ne Derya’ya ne de sevgilisi Mustafa Yabaş’a. O bundan böyle bu alanda çıtayı yükseltmişti. Altınlarla gözlerini âmâ ettiği meslek insanından alır almaz 1 milyon lirayı, soluğu aldı sevgilisinin yanına. Onlar ortalıktan kayboldukları günden beri işte böyle yaşıyorlar. Paralar bittiğinde ise  yeni oyun, yeni tezgahlarla çıkıyorlar kurbanlarının karşısına. Ne gariptir oysa, şu başlıca değin bir çok insanın canı yandığı halde bir şey yapılamıyor Derya ve sevgili Mustafa’ya… Bizim aklımıza çok şey geliyor da, acaba sizlerle benzer mı düşünüyoruz bu konuda?

Kaynak: Tv100Magazin

Derya Bağcı için Kırmızı Bülten mi Çıkarıldı ?

Derya Bağcı Sahte Bankası TSL INVESTMENT Bank ile Dolandırıcılığa Devam Ediyor İddiası yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu