Magazin

Fethi Demirkol’un yaptığı bir kanal CINE5 TV

Aslında bugün burada kanaldan çok Fethi Demirkol’u anlatmak gerekiyor.  Türk Basınının en sessiz ama bir o kadar bağırılan, Türk Basınının en çalışkan ama bir o kadar çalışkanlığının önüne geçilmek istenen bir işadamıdır kendileri.

Bir çok sektörde varlığını sürdüren Fethi Demirkol asıl cine5tv ile yazdırdı adını altın harflerle. Hem de günümüzün çirkinleşen medya koşulsuzluklarına rağmen Hep çalıştı. İşleri içinde belki de en çok basın ayağında yaptığı işler ve kurduğu şirketler oldu Demirkol’un.

Öyle sevdi ki medya sektörünü, gerektiğinde özgürlüğünü dahi feda edecek konuma geldi yılların insanı

Özellikle magazin ve moda dünyasının odağında ki isim olması hasebiyle bugüne kadar bir çoğunuzun zevk ile izlediği bir çok etkinliğinde mimarı oldu

Bu iki alanda o kadar güzel işlere imza attı ki, sizler yaptığı birbirinden güzel işleri taktir ettiniz ama yapanın Fethi Demirkol olduğu gerçeğini hiçbir zaman bilemediniz.

En başta ekmeğini suyunu verdikleri kesti önünü. Öyle Ali Cengiz oyunlarına maruz kaldı ki, bazen ortasına atıldığı ateşin içinde yanmakta olanın kendisinin olduğunu dahi fark edemedi Demirkol.

En büyük zaafı insanlara güvenmek oldu başkalarını şöhret etti de tanıtım adına kendini anlatmak, ifade etmek hiç aklına hiç gelmedi Fethi Demirkol’un.

Şimdi Cine5 TV’ de yeni bir süreç başlıyor. Neler olacağını hizmetler arka arkaya geldiğinde görecek ve yakın bir süreç sonrası kanalınızı daha büyük bir aşk ile seveceksiniz.

Kanalda hangi iş kim tarafından yapılmışsa O’nun adı ön plana çıkacak ve kanal içi mimarlarımızın tanıtımını yaparak başlayacağız Cine5 TV’de ki görevimize.

Fethi Demirkol’un yaptığı bir kanal CINE5 TV yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu