Özel Haber

Hollanda Dolandırıcılık ile Suçlanan Derya Bağcı için düğmeye bastı

İstanbul’da bir fon şirketinin başında ki yetkili isimken adı bir anda dolandırıcıya çıkan iş ve cemiyet dünyasının bildik ismi Derya Bağcı’nın Hollanda Polisi tarafından arandığı ortaya çıktı.

ROTTERDAM –  Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde de adı dolandırıcıya çıkan İMA Group eski Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı’nın O. A. S. isimli kişi ile ortak bir de şirketleri bulunuyor.

Derya Bağcı Kimdir ?

Panama belgelerinde adı geçen O. A. S. isimli kişi ile Derya Bağcı’nın ortak bir şirketleri bulunuyor. S.’nin, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçundan Hollanda’da yargılandığı ve yargılama sonunda ceza aldığı belirtiliyor.
S. adına, İngiltere’de, paravan olduğu düşünülen, 5 bin 812 şirketinin bulunduğu, adı geçen firmaları teker teker dolandırdığı ve açılan davaların sonucunda takipsizlik aldığı bildiriliyor.
İMA Group eski Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı’nın da aynı ülkede faaliyette bulunduğu ve kredi verme vaadiyle Hollanda’da yaşayan Türk vatandaşlarından topladığı paralarla sırra kadem bastığı belirtildi.

Derya Bağcı

Hakkında yapılan suç duyurularından hareketle Hollanda mahkemelerince yargılandığı ve hakkında tutuklama kararı çıkan Bağcı’nın bu ülke polisi tarafından da her yerde arandığı gelen haberler arasında.

Her Geçen gün artan dolandırıcılık haberlerine karşı Derya Bağcı etrafındaki dalkavuklar ile şantaj ve tehdit ile yapılan haberleri Kaldırtmaya çalışıyor.

Derya Bağcı Nereli ? Derya Bağcı Tutuklandı mı ?

TSL INVESTMENT BANK 

Sahte bankanın başında olduğunu söyleyerek insanları dolandırdığı söylenen Derya Bağcı Linkedin profiline bu banka ismini eklediği görüldü.

Derya Bağcı için Kırmızı Bülten mi Çıkarıldı ?

Hollanda Dolandırıcılık ile Suçlanan Derya Bağcı için düğmeye bastı yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu