Özel Haber

Sosyetik İş İnsanı Ezgi Doğan’nın Güzellik Merkezinde Yanık Şoku İddiası

Türkiye Genelinde 70 şubesi bulunan “Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi” sahibi ünlü iş insanı Ezgi Doğan’ın iddialara göre; Ankara Çukurambar’da bulunan şubesine gelen bir müşterinin tedavi sırasında yüzünün yandığı iddia edildi.

İddialara göre; Sosyal medya Reklamlarına aldanarak gittiği ve 6000 tl para ödeyen bir müşterinin epilasyon işlemi sırasında yüzünün bir çok yerinden yandığı ve Ezgi Doğan Hakkında hukuk mücadelesi başlatacağı iddia edildi.

İşlem sonrasında yüzünün yandığının farkına varan müşteri, yetkililer tarafından
bir gün sonra geçer, işlem ile alakalı bir konu yanık yok diyerek evine yollandı.

Kısa süreli tartışma sonrası güzellik merkezinden ayrılan müşteri iddialara göre soluğu hastanede aldı.

Yüzünün çeşitli yerlerinde yanık tespit edilen müşteri bir gün sonra Güzellik Merkezi Sahibesi işkadını Ezgi Doğan‘a ulaşmak istedi.

Bir türlü Ezgi Doğan ile görüşemeyen, yüzü yanan kişi telefonda konuştuğu yetkilinin kendisini tehdit ettiğini işlem yapanlar ve Firma sahibi Ezgi Doğan Hakkında hukuk mücadelesi başlatacağı iddia edildi.

Güzellik Kraliçesi olarak bilinen işkadını Ezgi Doğan‘ın müşterileri arasında yakın dostları Gülben Ergen ve Seda Sayan’da bulunuyor.

Bir çok yorum sitelerinde Doğan’ın Güzellik Merkezi Hakkında olumsuz yorumların olması kafaları karıştırdı.

Ezgi Doğan Kimdir ?, Ezgi Doğan Kaç Yaşında ?, Ezgi Doğan Nereli ?

Sosyetik İş İnsanı Ezgi Doğan’nın Güzellik Merkezinde Yanık Şoku İddiası yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu