Özel Haber

TikTok Kapatılsın mı?

TikTok Kapatılsın Mı? Sorusu her gün daha büyük bir önem kazanıyor.

Son Skandal ise Tiktok Fenomeni Mükremin Gezgin tarafından kaydedildi. 9 Aydır kendi çapında eğlendiği düşünülerek ses çıkarılmayan hamileyim, babasız çocuk doğuracağım tiyatrosunu dün itibari ile zirveye çıkardı.

Videoda adı sanı belli olmayan bir hastanede sedyeye yatarak doğuma giriyorum diyerek bir video paylaştı. Ardında da kucağına kimin olduğu belirlenemeyen bir yeni doğmuş çocuğu alıp, hoşgeldin onur’um diyerek başka bir video daha paylaştı.

İslami çevrelerde ve Twitter’da #tiktokkapatilsin #mükreminzengin çok büyük tepki alan bu paylaşımların ardından bazı kullanıcıların Cimer’e  ve savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

Tanrının bahşettiği Annelik gibi kutsal bir görevin bir trans birey tarafından aşağılanması, bir hastanenin bu işlere alet edilmesi ve bir çocuğun da burada kullanılması halkı oldukça kızdırdı.

Öte yandan her yaşta insanın girdiği bir platformda bunu izleyen çocukların ruhsal sağlığı nasıl etkilenecek kaygısı çok geçmeden yeni bir video ile insanları daha da korkuttu. 7-8 yaşlarda olduğu tahmin edilen bir kız çocuğu muhtemelen ailesinin paylaştığı bir video da Mükremin Gezgin taklidi yaparak onun kurduğu cümleleri tekrarladı.

TikTok Kapatılsın mı? yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu