Magazin

Yalı Çapkını ve Çöp Adam’ın esin kaynağı Gülseren Budayıcıoğlu: Aslında herkesin hayatı bir romandır

Yalı Çapkını ve Çöp Adam'ın esin kaynağı Gülseren Budayıcıoğlu: Aslında herkesin hayatı bir romandır

Caddebostan Kültür Merkezi’nin bu haftaki söyleşi ve imza günü programının konuğu, kitabından uyarlanan Yalı Çapkını ve Çöp Adam dizileriyle gündemde olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu oldu. Budayıcıoğlu “Kırmızı Pelerin” adlı söyleşide, “Aslında herkesin hayatı bir romandır” sözleriyle dikkat çekti.

Star’da yayınlanan ve reyting rekorlarıyla sezonun en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını ve sevilen Star dizisi Çöp Adam gibi ünlü projelerin yaratıcısı Gülseren Budayıcıoğlu, 17 Aralık Cumartesi günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde okurlarıyla biraraya geldi. Yazar, “Kırmızı Pelerin” adlı yeni kitabının imza günü ve söyleşisinde okurlarıyla sohbet etti.
Pek çok konuda eserler vermiş Budayıcıoğlu, son yıllarda çıkardığı kitaplarla televizyonda İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Yalı Çapkını, Çöp Adam, Terzi, Kral Kaybederse ve Kardeş dizilerine ilham kaynağı oldu.
Yeni kitabının konusunu anlatan Budayıcıoğlu, hayata dair görüşlerinden bahsetti. Ünlü yazar, yayınlarınan dizilerin yüksek reytinglerinden memnuniyetini dile getirdi.
Budayıcıoğlu söyleşi esnasında “Hayatta kendinize bile güvenmeyin sizi nereye götüreceği belli olmaz” ifadelerini kullandı.
Yeni kitabının içeriğinde bahsederken kendi anılarını da paylaşan yazar, doğru ebeveynlik ve aile yapısının karakter gelişimindeki önemi gibi konulara da değindi.“Aslında herkesin hayatı bir romandır” diyen Budayıcıoğlu, mesleki tecrübelerinden yola çıkarak yazdığı güçlü eserleriyle, okurları ve izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Sadece Magazin için

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu